
Mentos Sour Tones 5x37,5g
Mentos Sour Tones 5x37,5g is vandaag het goedkoopst bij Jumbo voor € 2.79 per 187.5 g. voordly vergelijkt live prijzen bij 2 Nederlandse winkels en je bespaart tot 0% door te kiezen voor de goedkoopste winkel in plaats van de duurste (Albert Heijn). Alle prijzen worden dagelijks automatisch opgehaald uit de officiële webshops van Jumbo en Albert Heijn. Volgens CBS-cijfers geeft een gemiddeld Nederlands huishouden zo'n € 5.400 per jaar uit aan boodschappen — structureel kiezen voor de goedkoopste aanbieder levert al snel € 300–800 per jaar op.
Mentos Sour Tones 5x37,5g koop je nu het voordeligst bij Jumbo voor € 2,79. Omgerekend is dat € 14,84 per kg — handig om appels met appels te vergelijken. We checken 2 winkels; het prijsverschil met de duurste (Albert Heijn) loopt op tot 0%. Geschikt voor: nieuw. Bekijk de prijsgeschiedenis hieronder voordat je beslist.
Prijsvergelijking
Veelgestelde vragen
Waar is Mentos Sour Tones 5x37,5g het goedkoopst?
Mentos Sour Tones 5x37,5g is op dit moment het goedkoopst bij Jumbo voor € 2.79 per 187.5 g. Per kg is dat € 14.84. voordly vergelijkt de actuele prijzen bij 2 Nederlandse winkels (Jumbo €2.79, Albert Heijn €2.79). Prijzen worden dagelijks bijgewerkt op basis van de officiële webshops van Jumbo en Albert Heijn.
Wat kost Mentos Sour Tones 5x37,5g bij Jumbo of Albert Heijn?
Mentos Sour Tones 5x37,5g kost bij Jumbo € 2,79, bij Albert Heijn € 2,79. Jumbo is daarmee de goedkoopste van de vergeleken winkels. We halen deze prijzen dagelijks rechtstreeks uit de officiële webshops, dus je ziet altijd wat Mentos Sour Tones 5x37,5g vandaag bij elke winkel kost.
Hoeveel kan ik besparen op Mentos Sour Tones 5x37,5g?
Op Mentos Sour Tones 5x37,5g bespaar je tot 0% wanneer je bij Jumbo koopt in plaats van Albert Heijn. Over een jaar telt dat op: een gemiddeld Nederlands huishouden geeft volgens CBS-cijfers ~€ 5.400 per jaar uit aan boodschappen (CBS Consumentenprijzen, 2026). Structureel bij de goedkoopste keuze blijven levert tientallen tot honderden euro's per jaar op.
Hoe vaak verandert de prijs van Mentos Sour Tones 5x37,5g?
De prijs van Mentos Sour Tones 5x37,5g wordt bij voordly dagelijks gecheckt tegen de webshops van Jumbo en Albert Heijn. Aanbiedingen wisselen typisch wekelijks (maandag of dinsdag), basisprijzen blijven meestal 1–3 maanden stabiel. Kijk op de prijsgeschiedenis-grafiek op deze pagina om te zien of de huidige prijs hoger of lager is dan gemiddeld.
Is Jumbo altijd de goedkoopste voor Mentos Sour Tones 5x37,5g?
Nee — geen enkele winkel is structureel het goedkoopst voor alle producten. Jumbo is vandaag de goedkoopste voor Mentos Sour Tones 5x37,5g, maar volgende week kan een concurrent (Jumbo, Albert Heijn) een bonusaanbieding hebben. Vergelijk daarom per product in plaats van vast één winkel te kiezen. voordly laat per product de actuele winnaar zien.
Zijn er goedkopere alternatieven voor Mentos Sour Tones 5x37,5g?
Vaak wel — de huismerk-variant van dezelfde categorie is meestal 30–60% goedkoper dan het A-merk. Bekijk onze equivalent-suggesties onderaan de pagina of gebruik de zoekfunctie om alternatieven in dezelfde categorie te vergelijken.
Prijzen van Mentos Sour Tones 5x37,5g bij supermarkten
Vergelijk de prijs van Mentos Sour Tones 5x37,5g bij verschillende Nederlandse supermarkten. De goedkoopste prijs is €2.79. Merk: Mentos.
- Jumbo: €2.79
- Albert Heijn: €2.79