
Care Plus Anti-Insect Natural Spray 60 ML
Care Plus Anti-Insect Natural Spray 60 ML is vandaag het goedkoopst bij Etos voor € 13.49 per 60 ml. voordly vergelijkt live prijzen bij 2 Nederlandse winkels en je bespaart tot 46% door te kiezen voor de goedkoopste winkel in plaats van de duurste (Kruidvat). Alle prijzen worden dagelijks automatisch opgehaald uit de officiële webshops van Etos en Kruidvat. Volgens CBS-cijfers geeft een gemiddeld Nederlands huishouden zo'n € 5.400 per jaar uit aan boodschappen — structureel kiezen voor de goedkoopste aanbieder levert al snel € 300–800 per jaar op.
Care Plus Anti-Insect Natural Spray 60 ML koop je nu het voordeligst bij Etos voor € 13,49. Omgerekend is dat € 224,83 per liter — handig om appels met appels te vergelijken. We checken 2 winkels; het prijsverschil met de duurste (Kruidvat) loopt op tot 46%. Bekijk de prijsgeschiedenis hieronder voordat je beslist.
Prijsvergelijking
Veelgestelde vragen
Waar is Care Plus Anti-Insect Natural Spray 60 ML het goedkoopst?
Care Plus Anti-Insect Natural Spray 60 ML is op dit moment het goedkoopst bij Etos voor € 13.49 per 60 ml. Per liter is dat € 224.83. voordly vergelijkt de actuele prijzen bij 2 Nederlandse winkels (Etos €13.49, Kruidvat €24.99). Prijzen worden dagelijks bijgewerkt op basis van de officiële webshops van Etos en Kruidvat.
Wat kost Care Plus Anti-Insect Natural Spray 60 ML bij Etos of Kruidvat?
Care Plus Anti-Insect Natural Spray 60 ML kost bij Etos € 13,49, bij Kruidvat € 24,99. Etos is daarmee de goedkoopste van de vergeleken winkels. We halen deze prijzen dagelijks rechtstreeks uit de officiële webshops, dus je ziet altijd wat Care Plus Anti-Insect Natural Spray 60 ML vandaag bij elke winkel kost.
Hoeveel kan ik besparen op Care Plus Anti-Insect Natural Spray 60 ML?
Op Care Plus Anti-Insect Natural Spray 60 ML bespaar je tot 46% wanneer je bij Etos koopt in plaats van Kruidvat. Over een jaar telt dat op: een gemiddeld Nederlands huishouden geeft volgens CBS-cijfers ~€ 5.400 per jaar uit aan boodschappen (CBS Consumentenprijzen, 2026). Structureel bij de goedkoopste keuze blijven levert tientallen tot honderden euro's per jaar op.
Hoe vaak verandert de prijs van Care Plus Anti-Insect Natural Spray 60 ML?
De prijs van Care Plus Anti-Insect Natural Spray 60 ML wordt bij voordly dagelijks gecheckt tegen de webshops van Etos en Kruidvat. Aanbiedingen wisselen typisch wekelijks (maandag of dinsdag), basisprijzen blijven meestal 1–3 maanden stabiel. Kijk op de prijsgeschiedenis-grafiek op deze pagina om te zien of de huidige prijs hoger of lager is dan gemiddeld.
Is Etos altijd de goedkoopste voor Care Plus Anti-Insect Natural Spray 60 ML?
Nee — geen enkele winkel is structureel het goedkoopst voor alle producten. Etos is vandaag de goedkoopste voor Care Plus Anti-Insect Natural Spray 60 ML, maar volgende week kan een concurrent (Etos, Kruidvat) een bonusaanbieding hebben. Vergelijk daarom per product in plaats van vast één winkel te kiezen. voordly laat per product de actuele winnaar zien.
Zijn er goedkopere alternatieven voor Care Plus Anti-Insect Natural Spray 60 ML?
Vaak wel — de huismerk-variant van dezelfde categorie is meestal 30–60% goedkoper dan het A-merk. Bekijk onze equivalent-suggesties onderaan de pagina of gebruik de zoekfunctie om alternatieven in dezelfde categorie te vergelijken.
Prijzen van Care Plus Anti-Insect Natural Spray 60 ML bij supermarkten
Vergelijk de prijs van Care Plus Anti-Insect Natural Spray 60 ML bij verschillende Nederlandse supermarkten. De goedkoopste prijs is €13.49. Merk: Care Plus.
- Etos: €13.49
- Kruidvat: €24.99