Libresse Ultra long+ wings maandverband
Libresse Ultra long+ wings maandverband is vandaag het goedkoopst bij Albert Heijn voor € 2.89 per 12 stuks. voordly vergelijkt live prijzen bij 1 Nederlandse winkels Alle prijzen worden dagelijks automatisch opgehaald uit de officiële webshops van Albert Heijn. Volgens CBS-cijfers geeft een gemiddeld Nederlands huishouden zo'n € 5.400 per jaar uit aan boodschappen — structureel kiezen voor de goedkoopste aanbieder levert al snel € 300–800 per jaar op.
Libresse Ultra long+ wings maandverband koop je nu het voordeligst bij Albert Heijn voor € 2,89. Omgerekend is dat € 0,24 per stuk — handig om appels met appels te vergelijken. Bekijk de prijsgeschiedenis hieronder voordat je beslist.
Prijsvergelijking
Veelgestelde vragen
Waar is Libresse Ultra long+ wings maandverband het goedkoopst?
Libresse Ultra long+ wings maandverband is op dit moment het goedkoopst bij Albert Heijn voor € 2.89 per 12 stuks. Per stuk is dat € 0.24. voordly vergelijkt de actuele prijzen bij 1 Nederlandse winkels (Albert Heijn €2.89). Prijzen worden dagelijks bijgewerkt op basis van de officiële webshops van Albert Heijn.
Wat kost Libresse Ultra long+ wings maandverband bij Albert Heijn?
Libresse Ultra long+ wings maandverband kost bij Albert Heijn € 2,89. Albert Heijn is daarmee de goedkoopste van de vergeleken winkels. We halen deze prijzen dagelijks rechtstreeks uit de officiële webshops, dus je ziet altijd wat Libresse Ultra long+ wings maandverband vandaag bij elke winkel kost.
Hoeveel kan ik besparen op Libresse Ultra long+ wings maandverband?
Op Libresse Ultra long+ wings maandverband bespaar je een paar cent per verpakking wanneer je bij Albert Heijn koopt. Over een jaar telt dat op: een gemiddeld Nederlands huishouden geeft volgens CBS-cijfers ~€ 5.400 per jaar uit aan boodschappen (CBS Consumentenprijzen, 2026). Structureel bij de goedkoopste keuze blijven levert tientallen tot honderden euro's per jaar op.
Hoe vaak verandert de prijs van Libresse Ultra long+ wings maandverband?
De prijs van Libresse Ultra long+ wings maandverband wordt bij voordly dagelijks gecheckt tegen de webshops van Albert Heijn. Aanbiedingen wisselen typisch wekelijks (maandag of dinsdag), basisprijzen blijven meestal 1–3 maanden stabiel. Kijk op de prijsgeschiedenis-grafiek op deze pagina om te zien of de huidige prijs hoger of lager is dan gemiddeld.
Is Albert Heijn altijd de goedkoopste voor Libresse Ultra long+ wings maandverband?
Nee — geen enkele winkel is structureel het goedkoopst voor alle producten. Albert Heijn is vandaag de goedkoopste voor Libresse Ultra long+ wings maandverband, maar volgende week kan een concurrent (andere winkel) een bonusaanbieding hebben. Vergelijk daarom per product in plaats van vast één winkel te kiezen. voordly laat per product de actuele winnaar zien.
Zijn er goedkopere alternatieven voor Libresse Ultra long+ wings maandverband?
Vaak wel — de huismerk-variant van dezelfde categorie is meestal 30–60% goedkoper dan het A-merk. Bekijk onze equivalent-suggesties onderaan de pagina of gebruik de zoekfunctie om alternatieven in dezelfde categorie te vergelijken.
Prijzen van Libresse Ultra long+ wings maandverband bij supermarkten
Vergelijk de prijs van Libresse Ultra long+ wings maandverband bij verschillende Nederlandse supermarkten. De goedkoopste prijs is €2.89. Merk: Libresse.
- Albert Heijn: €2.89